LED osvětlení - Micronic - inteligentní elektroinstalace, MaR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Osvětlení výrobních prostor

Osvětlení může být součástí různých objektů jako jsou sklady, výrobní haly, sportovní haly, krytá sportoviště, ledové plochy.

Výrobní prostory můžete mít zcela automatizovány a pod kontrolou. Minimalizuje se vliv lidského faktoru, automaticky je udržována úroveň osvitu na požadované hodnotě. Je možno použít různé způsoby řešení, velmi efektivní a pokrokové řešení je ovládání s protokolem DALI.

Do prostor haly se umístí na několik míst senzory intenzity osvětlení, vše vyhodnotí řídicí systém a automaticky ovládá potřebnou intensitu světla i v průběhu dne např při zatažení oblohy. V případě dobrých světelných podmínek je v hale vysoký podíl přirozeného denního světla a systém automaticky vypočítá přesný podíl umělého osvětlení k dosažení požadovaných světelných podmínek. Osvětlení spotřebuje pouze tolik elektrické energie, kolik je nezbytně nutné pro dosažení požadovaného světelného komfortu.

Průběh osvětlení je vizualizován a je možné sledovat, editovat a konfigurovat jednotlivé parametry světelného řešení. Použitím DALI protokolu jsou minimalizovány nároky na kabeláž a zajištěna rychlá a spolehlivá diagnostika světelných zdrojů. Uživatel si může připravit několik vhodných „schémat“ osvětlení dle aktuálního způsobu používání prostor v závislosti na úrovni používání haly.

Je možno řídit automatizovaně osvětlení dle časového harmonogramu a senzorů osvětlení a čidel pohybu, magnetů na vratech a vstupních dveřích. Časovým nastavením vytvoří denní a týdenní harmonogramy pro jednotlivé části budovy, přičemž systém automaticky zohledňuje měnící se čas východu a západu slunce. S použitím DALI sběrnice a senzorů na monitorování přítomnosti osob systém adresně zapíná příslušná světla.

MICRONIC Přerov s.r.o.
Denisova 9
Přerov  750 02

+ 420 606 677 715
info@chytrybyt.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky