O NÁS - Micronic - inteligentní elektroinstalace, MaR

Přejít na obsah

Jsme MICRONIC Přerov s.r.o.

dodavatelsko-montážní firma inteligentních i klasických elektroinstalací s dlouholetou tradicí. Hovoří za nás naše zkušenosti a reference spokojených investorů. Jsme kreativní a vyvíjíme vlastní řešení na míru klientům. Inteligentní elektroinstalace instalujeme v bytech, rodinných domech, zahradách, bazénech, bytových domech a průmyslových objektech. 
Před téměř 20 lety jsme začínali jako firma zaměřená na servisní práce v oblasti IT, na opravy PC komponentů přímo pro výrobce IT technologií i pro koncové zákazníky. Jako jedni z mála jsme prováděli i pro nejširší veřejnost opravy technologicky náročných dílů jako jsou základní desky, CD_ROM mechaniky, přídavné počítačové desky, paměťové moduly. 
V roce 2008 jsme rožšířili své zaměření na inteligentní elektroinstalce. V této oblasti jsme získali rozsáhlé zkušenosti, které Vám teď nabízíme.

Zajišťujeme 

instalace, konzultace, návrhy, projekty, poradenství, předvedení na zkoušku v našem showroomu.

Ovládání námi vyvíjených aplikací je možné pomocí dotykových tabletů, smart telefonů s OS Android, na internetu s možností generování grafů a výstupních sestav různých měřených veličin (např. spotřeba elektřiny, vody, měření teploty, vlhkosti, tlaku, pH a dalších veličin).


Co nabízíme


- montáž řízení vytápění, klimatizací a rekuperací

- instalace inteligentní i klasické elektroinstalace

- elektronické zabezpečení EZS a EPS s certifikací

- řízení bazénových technologií a závlah

- instalace LED osvětlení všech typůNávrat na obsah