O nás - Micronic

O nás

Jsme specialisté na fotovoltaiku, chytré domy a měření a regulaci. Naším regionem je Morava a Slezsko: věříme, že projektové i instalační týmy nejlépe zvládnou instalace i následný servis v místech, která důvěrně znají a kam se autem dostanou třeba do hodinky.

Zakládáme si na tom, že mluvíme vaším jazykem. Žádná call centra, žádné složité procesy, ale konkrétní člověk, se kterým se znáte – a který zná vás. A který, když něco slíbí, tak to i splní. Alespoň většinou, když se všechno nespikne proti němu 🙂

Každý zákazník, a tedy každá instalace, je pro nás unikátní. Společně s vámi vybereme technologicky, finančně i realizačně nejlepší řešení. Žádné balíčky.

Za více než 25 let existence MICRONIC za sebou máme velké množství úspěšných instalací a spokojených klientů. Staňte si i vy jedním z nich.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Dan Smička, ředitel

Jsme certifikovaným partnerem

MICRONIC

Rodí se tým specialistů

Z členů přerovského radioklubu vzniká tým specialistů na náročné reworky hi-tech komponentů – základních počítačových desek, pamětí a grafických karet. Nakupujeme technologii a máme za sebou první stovky úspěšně reworkovaných kusů.

Zakládáme MICRONIC

Zakládáme společnost MICRONIC Přerov s.r.o. a s předními českými výrobci a distributory podepisujeme smlouvy na reworky a technickou podporu pro základní počítačové desky, grafické karty a paměťové moduly.

Jdeme do médií a na Taiwan

O získané zkušenosti se chceme podělit. Zakládáme odborný internetový magazín Svět hardware, i dnes jeden z nejznámějších internetových magazínů o počítačovém hardware a získáváme smlouvy s taiwanskými společnostmi FIC, MSI a dalšími

Prodáváme servisní divizi

Úspěšná spolupráce s největším českým IT distributorem AAC vyústila v nabídku na převzetí divize reworků PC komponentů, kterou jsme přijali. Ze servisní divize se tak stala specializovaná pobočka, která neměla na českém trhu obdoby.

Chytré domy a průmyslová automatizace

Znovuzrození MICRONIC jako specialisty na inteligentní elektroinstalace, chytré domy a obor měření a regulace. Navazujeme partnerské smlouvy o spolupráci a společném vývoji s Legrand, iNELS a dalšími.

Vyvíjíme a přidáváme nové instalace

Intenzívně vyvíjíme aplikace pro domácí a průmyslovou automatizaci standardu IEC 61113, navazujeme blízké partnerství s předním českým výrobcem průmyslových řídících systémů TECO a.s. a úspěšně outsourcujeme systém pro domácí automatizaci pro HAIDY a.s.

Designové dotykové ovladače VITRO

A jedeme dál – na trh uvádíme specializovaná řešení na míru pro rodinné domy i průmyslovou automatizaci Topení chytře a Bazény chytře. Navrhujeme a spouštíme výrobu vlastních inteligentních skleněných designových dotykových ovladačů VITRO.

Přidáváme divizi fotovoltaiky

Při náročných projektech integrací v průmyslové i domácí automatizaci se setkáváme s potřebou klientů instalovat a řídit fotovoltaické elektrárny. Vycházíme vstříc jejich přáním a zakládáme tým fotovoltaiky. Instalujeme FVE elektrárny a tam, kde je třeba, je integrujeme do dalších systémů.

Fotovoltaika jede, nový web

Instalujeme, instalujeme a instalujeme 🙂 A kromě toho uvádíme 4. generaci software pro domácí automatizaci MICRONIC Control se zaměřením na úspory energií, komplexní ovládání domu a inteligentní prodej fotovoltaické elektřiny za spotové ceny. A pozor, spouštíme nový web, na který se právě díváte.

Kontaktujte nás

Zajímají vás produkty či služby MICRONIC?
Rádi se s vámi domluvíme na termínu nezávazné konzultace.

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů