Hledáme obchodního zástupce/zástupkyni pro fotovoltaiku - Micronic

Hledáme obchodního zástupce/zástupkyni pro fotovoltaiku

Jsme MICRONIC

Jsme MICRONIC, přerovská firma, která se už 26 let věnuje klientům převážně na střední Moravě. Máme jedno z nejvyšších hodnocení důvěryhodnosti na Refsite.cz, Firmy.cz i Google, reference nám dali naši spokojení zákazníci. K inteligentním domácnostem jsme přibrali na přání zákazníků i fotovoltaiku. A proto potřebujeme posilu do obchodního týmu, která si vezme na starosti fotovoltaiku pro rodinné domy. Pokud se osvědčíte, můžete přibrat i klienty z řad bytových domů a komerčních objektů. 

Co budete dělat

Budete se účastnit veletrhů a výstav, kde dokážete potenciálním zájemcům vysvětlit výhody fotovoltaické elektrárny. 

Když se objeví obchodní příležitost, zájemce kontaktujete a zjistíte, jakou má přesně představu. Po domluvě ho navštívíte, zjistíte základní informace o domě, spotřebě, velikosti projektu… Zmapujete naším dronem střechu, nafotíte kabelovou trasu, rozvaděče i možná místa pro uložení baterií. 

Na základě této návštěvy vypracujete dokumentaci, kde zakázku popíšete, a vytvoříte nabídku pro klienta. Rozkreslíte pozice panelů a spočítáte cellkovou cenu i její jednotlivé složky. 

Při následné návštěvě klienta domluvíte finální detaily. Po uzavření smlouvy předáte zákazníka zkušenému realizačnímu týmu. Ten vám také bude k ruce ve chvíli, kdy byste kdykoli potřeboval/a technickou konzultaci.. 

Pro výjezdy použijete služební auto nebo vám proplatíme použití auta vlastního.Pokud budete mít zájem, dostanete příležitost profesně se posouvat a rozšířit si obzory směrem k inteligentním domácnostem a měření a regulaci.

Co potřebujete umět

  • Ovládáte MS Office, bez Wordu a Excelu se neobejdete.
  • Dokážete si organizovat práci, čas i dokumenty
  • Máte chuť učit se nové věci – naučíme vás používat naše interní systémy, doplníme znalosti o fotovoltaice…
  • Alespoň pasivně ovládáte angličtinu – přečtete si dokumentaci a/nebo pochopíte ovládací prvky systému CRM v angličtině
  • Máte řidičský průkaz skupiny B
  • Mile nás překvapí, pokud se orientujete v základech elektroniky nebo elektrotechniky
  • Body navíc rozhodně získáte, když už máte nějaké zkušenosti s fotovoltaikou a jejím prodejem
  • Když vám soused popisuje, jak měnil krovy, zatéká mu na nároží a chce vyměnit okno v sedlovém vikýři, dokážete si představit, o čem mluví.

Ideálně spolupracujeme s OSVČ, můžeme poskytnout i úvazek nebo dohodu

Nabízíme velmi férový garantovaný příjem, který se samozřejmě navyšuje o odměny za získané zakázky. Záleží na vás, jak si práci rozvrhnete. Zajímají nás výsledky. Pokud se chcete přidat k našemu sehranému týmu, ozvěte se. Nebo se přímo zastavte, sídlíme v Přerově na Šířavě 17 (budova bývalého EMOS, naproti Galerii Přerov).

Kontaktujte nás prosím mailem na adrese kariera@micronic.cz, telefonicky na tel. 604 231 503 nebo vyplňte formulář níže.

Chci více informací o nabízené pozici

Přidáte se k nám do přerovského týmu MICRONIC Fotovovoltaika? Uveďte prosím váš telefon / mail a do poznámky základní informace o sobě, rádi Vás budeme kontaktovat.

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů