Inteligentní elektroinstalace - Micronic

Úspora energií a pořizovacích nákladů

Systém hlídá spotřebu domu a optimalizuje řízení technologií v domě. Centrální řízení koordinuje samostatné systémy (vytápění, vyhřívání, rekuperaci, klimatizaci) a přizpůsobuje se potřebám uživatelů.

Úspora energií a pořizovacích nákladů

Dům se přizpůsobí vašim potřebám

Sami si zvolte, který ovladač nebo které tlačítko má ovládat které svítidlo nebo skupinu svítidel. Nebo definujte skupinové akce, kdy třeba jediným dotykem vypnete všechna světla a spotřebiče v domě, stáhnete žaluzie nebo aktivujete zabezpečovací zařízení.

Dům se přizpůsobí vašim potřebám

Maximální bezpečí
a vše pod kontrolou

Střežení vašeho soukromí, bezpečí i majetku. Senzory pohybu, kamerové systémy a detektory kouře a plynu včas rozpoznají hrozící nebezpečí a okamžitě spustí akce podle vámi zvoleného scénáře.

Maximální bezpečí <br> a vše pod kontrolou

Zábava i relaxace na jeden dotek

Ovládejte hudbu v každé místnosti nebo si užijte dokonalého relaxu v sauně, bazénu či vířivce. Nastavte jediným dotykem pohodu podle své nálady a potřeb.

Zábava i relaxace na jeden dotek

Ta správná volba pro pohodlnější život

Jednoduché, přehledné a dostupné ovládání celého domu či objektu odkudkoli. Z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo třeba počítače.

Ta správná volba pro pohodlnější život
Co děláme

Osvětlení

Jednoduše pomocí chytrého telefonu nebo tabletu rozsviťte celý dům nebo měňte intenzitu nebo barvu světla. Nebo nastavte si takové světelné scény, které vás nechají odpočívat, usnout - anebo naopak vás ráno probudí a naplní energií.

Ve výrobních halách umíme řídit světelnou pohodu pro každé pracoviště v závislosti na denní době, přítomnosti pracovníků nebo třeba na intenzitě a barevné teplotě vnějšího osvětlení.

Osvětlení

Stínění

Správná teplota v místnosti, světlo i soukromí

Chytré nastavení žaluzií, rolet či závěsů nikdy nebylo jednodušší. V létě vás ochrání před slunečními paprsky a udrží v místnosti příjemný chládek. V zimě se stínění postará o vyhřátí sluncem a úsporu za topení.

Stínění

Zabezpečení

Ochrana majetku i kamerový systém

Nestrachujte se o svůj majetek. Mějte přehled kdekoliv a kdykoliv, co se děje ve vašem domě. Bezpečnostní systém zaznamená už i přítomnost narušitele a okamžitě pošle alarm do vašeho telefonu. Předem zvolenými bezpečnostními scénáři můžete zloděje odradit nebo automaticky přivolat pomoc.

Zabezpečení

Topení a klimatizace

Regulujte teplotu a uspořte

Ovládejte automaticky topení i klimatizaci tak, abyste uspořili na drahých energiích a přitom se nezhoršila tepelná pohoda ve vašem rodinném domě.

Pomocí chytrého telefonu sledujte aktuální teplotu v domě a přizpůsobte ji vašim potřebám. Vracíte se z dovolené? Zatopte si dopředu a užívejte si tepla domova.

V komerčních objektech adaptivně řiďte kotelnu, vzduchotechniku. Mějte kdykoliv možnost dálkově pomocí chytrého telefonu zasáhnout do nastavení automatiky a optimalizovat úspory.

Topení a klimatizace

Bazén a sauna

Maximální zážitek z relaxace

Chytrý bazén a sauna posunou váš odpočinek na zcela novou úroveň. Starost o bazénový systém přenechte inteligentní aplikaci a užívejte si čas sami pro sebe.

Spusťte jediným dotekem prstu relaxační scény, ovládejte vodní atrakce a přizpůsobte wellness své momentální náladě.

Ve veřejných bazénech umíme řídit vodní hospodářství, chemii a ve spojení s řízením kotelny minimalizovat náklady na provoz. Dálková správa a vizualizace všech dějů je samozřejmostí.

Bazén a sauna

Brány a vrata

Automatizace vjezdové brány nebo vrat

Se systémem automatického otevírání/zavírání můžete zůstat sedět v pohodlí auta. Díky geolokaci se o ovládání postará systém sám a pozná, že se blížíte právě vy.

A ve spojení se systémem inteligentních elektroinstalací dům může poznat, že jeho pán či paní přijíždí - a třeba nastavit světelnou cestu z garáže do obytných prostor.

Brány a vrata

Závlaha

Zavlažujte v pravý čas

Mějte přehled, kdy je nejúčinnější zavlažovat zahradu nebo si vše nastavte na dálku přes mobilní aplikaci. Chytrá závlaha vás bude bavit - a zahradu také.

Každá rostlina může dostat přesně tolik vláhy, kolik v dané denní a roční době potřebuje. Optimalizujte a šetřete s vodou, odměnou bude bohatá zeleň  a nízké náklady na provoz.

Závlaha

Větrání a rekuperace

Větrejte efektivně a zdravě

Správné větrání zajišťuje zdravé a hygienické bydleníoptimální vlhkost. V kombinaci s rekuperací získávejte teplo pro dům, v létě naopak přirozenou klimatizaci. Pro alergiky je výhodou účinná filtrace, která zachytí prach, nečistoty a pyl.

Odměnou vám kromě pohody bude i úspora energií a nákladů.

Větrání a rekuperace

Fotovoltaické systémy

Fotovoltaika na míru a s inteligencí

Získejte energetickou soběstačnost a dokonalý přehled o tom, jak se získanou energií ze slunce nakládáte a uspořte desetitisíce korun ročně za elektrickou energii. Propojením s chytrým domem se fotovoltaika přizpůsobí naprosto vašim potřebám. A navíc chráníte přírodu - a sebe před výpadky energie.

Fotovoltaické systémy

Meteo

Senzory slunce, větru, deště nebo teploty

Chytrá čidla dokáží hlídat povětrnostní podmínky a pomohou vám chránit venkovní žaluzie či markýzy v případě silného větru. Teplotní čidla zase ovládají stínění nebo topení v závislosti na vnitřní či venkovní teplotě.

Meteo

Mám zájem o chytré domy a inteligentní elektroinstalace

Zajímají vás produkty či služby MICRONIC?
Rádi se s vámi domluvíme na termínu nezávazné konzultace.

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů