Pozvánka na výstavu  Stavba - Teplo - Energie, Uherské Hradiště, 9. -10. března 2024 - Micronic

Pozvánka na výstavu  Stavba – Teplo – Energie, Uherské Hradiště, 9. -10. března 2024

Milí přátelé,

s radostí Vás zveme do expozice společnosti MICRONIC na výstavě STAVBA – TEPLO – ENERGIE – Veletrh úspor v Uherském Hradišti v sobotu a neděli 9. až 10. března 2024.

Výstava se koná v Městské sportovní hale na adrese Stonky 860, Uherské Hradiště a je to příležitost, kde si můžete popovídat o fotovoltaických elektrárnách pro vaše rodinné domy, pro bytové domy i o komerčních instalacích, které třeba plánujete.

Máte možnost zjistit, jak se pustit do projektu fotovoltaiky, jak vylepšit svůj stávající fotovoltaický systém nebo jak ho lépe propojit třeba s Vaším chytrým domem. Především se ale můžete dozvědět, jak s fotovoltaikou maximalizovat úspory a stát se méně závislými na nestabilních tržních výkyvech a optimalizačních opatřeních naší vlády.

Kromě fotovoltaiky můžeme probrat i vaše potřeby a naše zkušenosti z oblasti inteligentních elektroinstalací, regulace vytápění a chytrých domů.

Kolegové z MICRONIC pro Vás budou k dispozici po celou dobu výstavy, připraveni odpovědět na všechny Vaše otázky a pomohou Vám vybrat nejlepší řešení na míru.

A to nejlepší nakonec. Pokud zjistíte, že MICRONIC je ten pravý partner pro Vás a na veletrhu se dohodneme na společném projektu Vaší fotovoltaiky nebo projektu chytrého domu, připravili jsme pro Vás speciální výstavní slevu až 30 000 Kč!

Těšíme se na setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem,

tým MICRONIC

Chci nezávaznou nabídku na fotovoltaickou elektrárnu

Zajímáte se o fotovoltaickou elektrárnu pro Váš rodinný dům nebo pro firmu? Vyplňte prosím krátký dotazník, rádi pro Vás nabídku připravíme.

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů