Pozvánka na výstavu Stavotech Olomouc, 2.-4.11.2023 - Micronic

Pozvánka na výstavu Stavotech Olomouc, 2.-4.11.2023

Milí přátelé,

s radostí Vás zveme do expozice společnosti MICRONIC na výstavě Stavotech 2023.

Máte možnost zjistit, jak se pustit do projektu fotovoltaiky, jak vylepšit stávající fotovoltaický systém nebo jak ho propojit s chytrým domem. Především se ale můžete dozvědět, jak s fotovoltaikou maximalizovat úspory a stát se méně závislými na nestabilních tržních výkyvech a „optimalizačních“ opatřeních naší vlády.

Stavotech pozvánka

Stavotech 2023 se koná v Olomouci na výstavišti FLORA a je to příležitost, kde Vám kromě fotovoltaiky představíme naše nejnovější produkty z oblasti inteligentních elektroinstalací. Na velkém monitoru budeme mít k dispozici nejnovější verzi softwaru určeného pro ovládání chytrých domů.

Můžete se těšit i na nové typy designových dotykových ovladačů VITRO.

Společnost MICRONIC bude pro Vás k dispozici po celou dobu veletrhu, konkrétně od 2. do 4. listopadu. Náš tým odborníků bude připraven odpovědět na všechny Vaše otázky a pomůže Vám vybrat nejlepší řešení na míru, pokud si to budete přát.

A to nejlepší nakonec. Pokud zjistíte, že MICRONIC je ten pravý partner pro Vás a na veletrhu se dohodneme na společném projektu Vaší fotovoltaiky nebo projektu chytrého domu, připravili jsme pro Vás speciální výstavní slevu až 30 000 Kč!

V tomto roce pro Vás připravujeme spoustu novinek – brzy představíme inteligentní fotovoltaiku a nové generace inteligentních ovladačů. Sledujte nás na Facebooku a LinkedIn, aby Vám nic neuniklo.

Těšíme se na setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem,

tým MICRONIC

Chci nezávaznou nabídku na fotovoltaickou elektrárnu

Zajímáte se o fotovoltaickou elektrárnu pro Váš rodinný dům nebo pro firmu? Vyplňte prosím krátký dotazník, rádi pro Vás nabídku připravíme.

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů